HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

KURUMSAL

Yasemin Medika 2017 yılında İstanbul Trakya Serbest Bölgesi’nde faaliyete başlamıştır. Firma,sargı bezi ve doldurulmuş şırınga olmak üzere iki üretim hattı ile medikal ekipman üretiminde faaliyet göstermektedir.

Yasemin Medika uluslararası alanda kabul görmüş mükemmel standartlara sahip yüksek kalitede ürünler sunmaktadır. Uluslararası alanda eğitilmiş ve deneyimli uzmanlara sahip bir kadro ile üretim son teknoloji ile en etkili ve mükemmel şekilde sağlanmaktadır.

Medikal ekipmanlar için uluslararası alanda en güncel gereklilikleri öngören, ISO 13485 ve MDD ( Avrupa Medikal Ekipmanlar Direktifleri) ile uyumlu medikal ekipmanlar üretmekteyiz. Bizi diğerlerinden ayıran, yol göstericimiz olan topluma bağlılık ilkesi ,medikal teknoloji araştırmalarımızda ve iyi eğitilmiş, alanında uzmanlaşmış kadromuz aracılığıyla müşterilerimize yansıtılmaktadır.

VIZYONUMUZ

MEDIKAL CIHAZ ÜRETIMIVE TEDARIĞINDE LIDER BIR FIRMA OLMAK IÇIN YARATICI BIR YÖNETIM ANLAYIŞI VE ETIK UYGULAMA DISIPLINIALTINDA ÇALIŞMAK.

MISYONUMUZ

KULLANICI DOSTU ,GÜVENLI,YÜKSEK KALITEDE MEDIKAL ÜRÜNLERI, MÜŞTERILERIMIZIN ÖZEL IHTIYAÇLARINI KARŞILAMAYA ODAKLANARAK, KALITE VE ÇEVRE GEREKSİNİMLERİNE UYGUN VE ÇALIŞAN MEMNUNİYETİNİ VE MOTIVASYONUNU DA GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK ÜRETMEKTEYIZ.

ULUSLARARASI ORTAKLIK

Yasemin Medika medikal ekipman alanında en son gelişmeleri hayata geçiren ve sürekliliği olan bir denetim prosesinin parçası olarak , uluslararası alanda büyümeyi ve gelişmeyi taahhüt etmektedir.

ARAGENA CONSULTING GMBH, ULUSLARARASI IŞ GELIŞTIRME ALANINDA IŞ ORTAĞI OLARAK TERCIH EDILMIŞTIR. (İSVIÇRE)

İş Ortaklığı Fırsatları

Dünya çapında distribütörlerle ,ürünlerimizin başarısını ;onların ülkelerinde ve bölgelerinde de garantilemeyi ilke edinmiş bir iş ortaklığı kurarak faaliyet göstermeyi amaçlamaktayız.
İlgilenen firmaların iş ortaklığı taleplerini memnuniyetle değerlendirmek isteriz.